o chatterbox

Jak to się wszystko rozpoczęło?

 

Moim marzeniem było stworzenie miejsca otwartego na innowacyjne nauczanie języka angielskiego. Wiele lat spędzonych w Wielkiej Brytanii, obcowanie z językiem angielskim i tamtejszą kulturą na co dzień pozwoliło mi zdobyć doświadczenie i wzbudziło nieodpartą potrzebę innego spojrzenia na kreatywne nauczanie języka. Po powrocie do Polski zrodził się pomysł na otwarcie Chatterbox (z ang. gaduła).

Co jest dla mnie i mojego zespołu ważne, to indywidualne podejście do każdej osoby i jej potrzeb oraz wydobycie potencjału i umiejętne rozwijanie kompetencji językowych. Z sukcesem przełamujemy bariery językowe, poprawiamy wymowę, akcentowanie i gramatykę. Uczymy słuchać i myśleć w języku angielskim.

Organizujemy warsztaty, półkolonie, wyjazdy językowe,  luźne spotkania z ”językiem” dla wszystkich grup wiekowych. Szkolimy również rodziców naszych młodszych uczniów pod kątem wsparcia w drodze do pełnego poznania języka obcego przez ich pociechy.

Przygotowujemy do egzaminów tych w Polsce jak i za granicą, prowadzimy zajęcia z osobami dorosłymi (indywidualnie lub grupowo). Zajęcia z dziećmi i młodzieżą są bardzo aktywne i praktyczne. Niejednokrotnie wykraczamy poza samą naukę języka angielskiego i przygotowujemy uczniów do egzaminów międzyprzedmiotowych w języku angielskim.

Cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, którzy wielokrotnie podkreślają nasz wkład w poprawę ich wyników w nauce, czy miejscach na podium w konkursach językowych. Dorośli kursanci wsparci naszą wiedzą i doświadczeniem, niejednokrotnie zmienili pracę lub po prostu świetnie odnaleźli się w różnych sytuacjach za granicą.

Monika Cannon-Tymińska

Dysponujemy świetnie wyposażonymi salami zajęć i dostępem do najnowszej technologii w nauczaniu. Inwestujemy w nowe pomoce naukowe, gry, literaturę, sami również ciągle się doszkalamy. W ciepłe dni przenosimy się do ”zielonej sali” lub naszego ogrodu, gdzie zajęcia zyskują zupełnie nowy wymiar, oderwany od starego, nudnego szablonu podręcznika i szkolnej ławki. Z nami przekonasz się, że nauka języka może być jednocześnie efektywna i przyjemna.

Serdecznie zapraszam
Monika Cannon-Tymińska